PASINERK Į NAUJUS
NUOTYKIUS!

TEMINIAI ŽYGIAI

Neveltui sakoma, jog žygiai – geriausia šių laikų medicina fiziniam bei emociniam žmogaus gerbūviui. Nepriklausomai nuo to, kokiu tikslu žygiuoji: ar pasidaryti "selfie" šalia Stelmužės ąžuolo, ar Stravos programėlėje pasiekti 10,000 žingsnių limitą – mūsų komanda padės atskleisti tikrąją žygio prasmę ir naudą.

Mūsų tikslas – pabudinti vidinį karį, todėl „Kario menas“ žygiai orientuoti į ištvermės išbandymus, fizinius sunkumus, istoriją-edukaciją, žmogaus gebėjimus sąveikauti su gamta. Kartu parodant, kiek džiaugsmo ir vertės atneša iššūkių įveikimas!Suburk bent 4 dalyvių komandą ir pasileisk į nuotykius su mūsų patyrusiais instruktoriais.

IŠSIRINK IŠŠŪKĮ

Savo favoritą atras kiekvienas – gamtos mylėtojas, naktinėtojas, žemėlapių guru, fizinių estafečių mėgėjas, ar „survival mode“ entuziastas.

Kariniai žygiai visoje Lietuvoje - įdomios karinės pramogosKariniai žygiai visoje Lietuvoje - įdomios karinės pramogos

KARINIAI ŽYGIAI

Tai žygiai su kariniais elementais (pvz. taktikavimas, šaudymas, pasalos rengimas ir kt.). Jie puikiai tiks norintiems protinės ir fizinės iškrovos.

Išgyvenimo žygiai Lietuvoje - geriausios 2022 m. pramogų įdėjosIšgyvenimo žygiai Lietuvoje - geriausios 2022 m. pramogų įdėjos

IŠGYVENIMO ŽYGIAI

Tai mokymai, apie išgyvenimą gamtoje minimalistiškai: kaip susikurti laužą, kaip pasistatyti pašiūrę, ką daryti, kad nestingdytų šaltis ir ne tik!

Įdomus naktiniai žygiai Lietuvoje 2022: naktinis orientacinis žygisĮdomus naktiniai žygiai Lietuvoje 2022: naktinis orientacinis žygis

NAKTINIAI ŽYGIAI

Šiek tiek sunkesnio kalibro žygiai, reikalaujantys ištvermės - naviguoti tamsoje, kai nematai orientyrų. Šie mokymai skirti tobulinti orientacines žinias. Ei, naktį juk smagiau grybaut!

Pažintiniai ir edukaciniai žygiai Lietuvoje 2022: įdomios pažintinės Lietuvos vietos.Pažintiniai ir edukaciniai žygiai Lietuvoje 2022: įdomios pažintinės Lietuvos vietos.

EDUKACINIAI-PAŽINTINIAI

Keliausite partizanų takais su istoriku, žinančiu visus sultingus įvykius apie partizanų bunkerius ir mūšių vietas. Taip pat, galėsite pasirinkti edukacinius žygius po gamtos suformuotas vietoves (pvz: Velnio daubą, piliakalnius, Neries regioninį parką ir daugiau).

Topografiniai žygiai Lietuvoje 2022: orientaciniai žygiai su komposu ir žemėlapiuTopografiniai žygiai Lietuvoje 2022: orientaciniai žygiai su komposu ir žemėlapiu

TOPOGRAFINIAI
ŽYGIAI

Orientacinio tipo žygiai kurių metu naudojami žemėlapiai ir komposai. Išmoksite naudingos teorijos, kaip skaityti žemėlapį, kas yra tikroji šiaurė. Vėliau įgytas žinias pritaikysite praktikoje.

Sportiniai žygiai Lietuvoje - kliūčių ruožas, ekstrmalus bėgimas, įdomūs fiziniai išbandymaiSportiniai žygiai Lietuvoje - kliūčių ruožas, ekstrmalus bėgimas, įdomūs fiziniai išbandymai

SPORTINIAI
ŽYGIAI

Ar esate pasiruošę ištvermingam komandiniam darbui? Atstumą įveikti - ne kliūtis! Tačiau bus paspęstas kliūčių ruožas (sienos rampa, duobė su vandeniu, ekstremalus bėgimas ir kt.). Šie išbandymai bus įdomūs tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Ekstremalūs pelkių žygiai Lietuvioje - Žygiai 2022 m.Ekstremalūs pelkių žygiai Lietuvioje - Žygiai 2022 m.

VANDENS ŽYGIAI

Kitaip dar vadinami žygiai po pelkynus. Tai pramoginio tipo žygiai kartu ugdantys tiek sąmonę, tiek fizinę formą.

AR ESI PASIRUOŠĘS

IŠBANDYMAMS?