Dažasvydis ir geriausios dažasvydžio pramogos visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje
Dažasvydis ir geriausios dažasvydžio pramogos visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

BUSHCRAFT

Pasinerk į dinamiškas dažų kautynes!

- Kaina I-IV: 400€ (iki 10 asmenų)

- Kaina V-VII: 450€ (iki 10 asmenų)

- Programos trukmė: 3 val.

Už papildomą mokestį galima užsisakyti maitinimą.

Norint dalyvauti virš 10 asmenų grupei, kaina dalyviui:
I-IV : 40€
V-VII : 45€

Žaidime taip pat gali dalyvauti asmenys nuo 14 metų, kartu su tėvais. Asmenys nuo 16-18 metų gali dalyvauti savarankiškai su raštišku tėvų sutikimu.

KAS YRA
DAŽASVYDIS?

Dažasvydis (ang. paintball) - žaidimas žinomas tiek naujokams, tiek dažasvydžio veteranams savo dinamika, įtampa ir nemeluosim mūšio “trofėjais” - mėlynėmis ant kūno. Tai pačios smagiausios kautynės dažų šratais!

_____________________________________________

DAŽASVYDŽIO SCENARIJUS
IR LOKACIJA

Deka spec. dažasavydžio markerių ir profesionaliai išplanuotos aplinkos, galime surengti neužmirštamas dažasvydžio pramogas: nuo vėliavų užgrobimų, priešo teritorijos užpuolimo, estafečių ir slaptų objektų ieškojimų. Turi savo žaidimo idėją? Su malonumu ją įgyvendinsim!

Dažasvydžio žaidimą galime suorganizuoti mūsų spec. įrengtoje aikštelėje Molėtų r. arba atvykti į Jūsų pageidaujamą vietą. Papildomai prie pramogos rekomenduojame užsisakyti maitinimą, kurį suruoš mūsų profesionali šefe.

_____________________________________________

APRŪPINIMAS ĮRANGA

Ko tau reikės? Bendraminčių komandos ir gero nusiteikimo! Visa kita duosime mes. Aprūpinsime jus spec. apranga, apsauginėmis veido kaukėmis, dažasvydžio žymekliais (markeriais) ir dažų kamuoliukais.